Pályázat ELTE BDPK HK irodavezető posztra

Kedves Hallgatók!

Jó lenne dolgozni az egyetem mellett, rugalmas, könnyen végezhető munkakörben? Remekül kommunikálsz, ismered hallgatótársaid és szeretsz intézkedni? Akkor ezt neked találtuk ki!

Jelentkezz egy évre irodavezetői állás betöltésére: fix állás, rugalmas időbeosztás, jó csapat.

Pályázat irodavezetői munkakör betöltésére

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Hallgatói Önkormányzatának a Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központ Helyi Képviseletének koordinátor pályázatot hirdet

IRODAVEZETŐ

beosztás ellátására.

A pályázat beadásának feltételei

Irodavezetőnek jelentkezhet bármely aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Egyetemi Központjában tanuló hallgató, aki a jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújt be.

Betölthető pozíciók megnevezése és száma: irodavezető – 1 fő

Megbízás kezdete: 2021. március 01.

Próbaidő vége: 2021. március 31.

Megbízás vége: 2021. július 31.

Munkavégzés időtartama: napi 4-6 óra, hétfőtől péntekig

A munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, dokumentumok:

• jelentkezési lap (beszkennelve, aláírva)
  • hallgatói jogviszony-igazolás (Neptun képernyőfotó is megteszi a félév megkezdésére való tekintettel)
  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél (minimum 700 – maximum 2500 leütés)

Amennyiben a pályázat nem tartalmazza a fentiekben megfogalmazottakat, az a pályázat hiánypótlás nélküli elutasítását vonja maga után.

Az irodavezetői munkakör betöltése

Munkakörébe tartozó feladatok:

• az ELTE BDPK HK és az ELTE SEK hallgatóinak képviseletével összeföggő adminisztrációs feladatok ellátása, koordinálása (iktatás, jegyzőkönyv, stb.)
  • az ELTE BDPK HK irodájának, ügyvitelének mindennapi vezetése
  • az ELTE BDPK HK és az ELTE SEK hallgatóinak képviseletét ellátó hallgatók munkájának segítése
  • az ELTE BDPK HK elektronikus felületeinek tartalmi megtöltése, kezelése, egyéni időbeosztással
  • kapcsolattartás az ELTE HÖK irodavezetővel, és a szombathelyi hallgatói képviselőkkel
  • hirdetőfelületek rendben tartása, felügyelete.

A pályázó személyével szemben támasztott alapvető elvárások

• megbízhatóság, precizitás
  • pontos, alapos munkavégzés
  • kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • megfelelő kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • terhelhetőség
  • önállóság
  • felelősségtudat
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (excel, word, ppt, acces, facebook, stb)

Előnyt jelent

• irodai gyakorlat
  • idegennyelv-ismeret

Juttatás

Közéleti ösztöndíj, a ledolgozott munkaórák alapján.

Órabér: ledolgozott munkaórák alapján

A pályázat elbírálása

A beérkező pályázatok alapján személyes meghallgatásra kerül sor, melyet követően a szombathelyi ügyekért felelős bizottság elnöke bízza meg az ELTE SEK HÖK BDPK HK irodavezetőjét.

A pályázatról

A pályázatok benyújtásának határideje: 2021. február 14. (vasárnap) 23:59-ig.

Felvételi elbeszélgetés: 2021. február 17. (szerda), Teams – részletek a beküldött pályázatok alapján

A pályázatot elektronikus formában kérjük megküldeni a szombathelyi ügyekért felelős bizottság elnökének címére: szombathely@ehok.elte.hu

Tárgy: pályázat irodavezetői munkakör betöltésére

Csatolandó dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél, aktív hallgatói státuszt igazoló képernyőfotó Neptun felületről, jelentkezési lap (beszkennelve, aláírva).

Szombathely, 2021. január 15.

Hajas Ádám s.k.

A pályázat INNEN tölthető le.

A jelentkezési lap INNEN tölthető le.

Kérdés esetén írj bátran a szombathelyhok@ehok.elte.hu címre!