Pályázat irodavezetői poszt betöltésére

Kedves Hallgatók!

Jó lenne dolgozni az egyetem mellett, rugalmas, könnyen végezhető munkakörben? Remekül kommunikálsz, ismered hallgatótársaid és szeretsz intézkedni? Akkor ezt neked találtuk ki!

Jelentkezz egy évre irodavezetői állás betöltésére: fix állás, rugalmas időbeosztás, jó csapat.

Pályázat irodavezetői munkakör betöltésére

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Hallgatói Önkormányzatának szombathelyi ügyekért felelős bizottsága pályázatot hirdet

IRODAVEZETŐ

beosztás ellátására.

A pályázat beadásának feltételei

Irodavezetőnek jelentkezhet bármely aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, az Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Egyetemi Központjában tanuló hallgató, aki a jelentkezési határidőn belül érvényes pályázatot nyújt be.

Betölthető pozíciók megnevezése és száma: irodavezető – 1 fő

Megbízás kezdete: 2019. augusztus 1.

Próbaidő vége: 2019. szeptember 30.

Megbízás vége: 2020. július 31.

Munkavégzés időtartama: napi 6 óra hétfőtől péntekig

A munkavégzés helye: 9700 Szombathely, Károlyi Gáspár tér 4.

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, dokumentumok:

• jelentkezési lap (beszkennelve, aláírva)
  • hallgatói jogviszony-igazolás (Neptun képernyőfotó is megteszi a félév megkezdésére való tekintettel)
  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél (minimum 700 – maximum 2500 leütés)

Amennyiben a pályázat nem tartalmazza a fentiekben megfogalmazottakat, az a pályázat hiánypótlás nélküli elutasítását vonja maga után.

Az irodavezetői munkakör betöltése

Munkakörébe tartozó feladatok:

• az ELTE SEK HÖK adminisztrációs feladatinak ellátása, koordinálása (iktatás, jegyzőkönyv, stb.)
  • az ELTE SEK HÖK irodájának, ügyvitelének mindennapi vezetése
  • az ELTE SEK HÖK munkájának segítése
  • az ELTE SEK HÖK rendezvényei adminisztratív munkálatainak ellátása, egyéb ad hoc asszisztensi feladatok ellátása, beszámolási kötelezettség a szombathelyi ügyekért felelős bizottság elnöke felé
  • az ELTE SEK HÖK elektronikus felületeinek tartalmi megtöltése, kezelése, egyéni időbeosztással
  • kapcsolattartás a budapesti EHÖK irodavezetővel, és a szombathelyi vezetőkkel (pl.: Tanulmányi Hivatal, Neptun iroda, stb.)

A pályázó személyével szemben támasztott alapvető elvárások

• megbízhatóság, precizitás
  • pontos, alapos munkavégzés
  • kiváló kapcsolatteremtő
  • megfelelő kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • terhelhetőség
  • önállóság
  • felelősségtudat
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek (excel, word, ppt, acces, facebook, stb)

Előnyt jelent

• irodai gyakorlat
  • idegennyelvismeret

Juttatás

Az Nebuló-Meló iskolaszövetkezeten keresztül havonta, a ledolgozott órák számának függvényében.

Órabér: 882 forint (nettó) azaz nyolcszáznyolcvankettő forint

A pályázat elbírálása

A beérkező pályázatok alapján személyes meghallgatásra kerül sor, melyet követően a szombathelyi ügyekért felelős bizottság elnöke bízza meg az ELTE SEK HÖK irodavezetőjét.

A pályázatról

A pályázatok benyújtásának határideje: 2019. május 30. (csütörtök) 23:59-ig.

Felvételi elbeszélgetés: 2019. június 5. (szerda) HÖK iroda – részletek a beküldött pályázatok alapján

A pályázatot elektronikus formában kérjük megküldeni a szombathelyi ügyekért felelős bizottság elnökének címére: szombathely@ehok.elte.hu

Tárgy: pályázat irodavezetői munkakör betöltésére

Csatolandó dokumentumok: fényképes önéletrajz, motivációs levél, aktív hallgatói státuszt igazoló képernyőfotó Neptun felületről, jelentkezési lap (beszkennelve, aláírva).

Szombathely, 2019. május 17.

Szabó Christopher s.k.

A pályázat INNEN tölthető le.

A jelentkezési lap INNEN tölthető le.

Kérdés esetén írj bátran a szombathelyhok@ehok.elte.hu címre!