Bariska Mihály-díj

Kedves Nyelvész Hallgatók!

Idén is van lehetőségetek beadni a Bariska pályázatot, éljetek a lehetőséggel!

Innen tölthetitek le a pályázati kiírást és az adatlapot.

Pályázati felhívás

Az ELTE  Savaria Egyetemi Központ jogelődje (Berzsenyi Dániel Főiskola) székhelyén létrehozott Dr. Bariska Mihály Alapítvány pályázatot hirdet az egyetemi központ nappali tagozatának III.-IV. évfolyamos, osztatlan tanárképzés III. évfolyamos nyelv vagy nyelvészeti szakos hallgatói részére, a Dr. Bariska Mihály -díj elnyerésére.

A díjazott 100.000,- Ft ösztöndíjban részesül. A díjazott személyéről az Alapítvány Kuratóriuma dönt. A díj átadására a Berzsenyi Dániel Napon kerül sor 2018. június 7-én.

Pályázati feltételek:

• Az utolsó két aktív félév tanulmányi átlaga 4,7 vagy e felett legyen.
  • A Kuratórium a döntésnél figyelembe veszi az egyetemi központ kulturális, tudományos, közéleti munkájában való részvételt.

A Pályázati Űrlapot mellékelem

Beadási határidő: 2018.  május 10.

A pályázatokat az ELTE Magyar Irodalomtudományi Tanszék adminisztrátorának (D épület 105-ös szoba), Szandiné Czeglédy Valériának személyesen kell leadni.

Szombathely, 2018.  április 21.

Czetter Ibolya, a kuratórium elnöke