Gólyahét

Kedves Gólyák!

Gratulálunk a sikeres felvételihez, hamarosan beléptek a nagybetűs életbe!

Szeretnék megkönnyíteni nektek a beilleszkedést, ezért a hagyományokhoz híven idén is megrendezzük Nektek a Gólyahetet.

A Gólyahét csak a Szombathelyre felvett hallgatóknak szól, a kötelező programok mellett (beiratkozás, tanulmányi tájékoztatás, stb) egyéb színes programokkal is kedveskedünk Nektek, amik segítenek megismerni szaktársaitokat, az egyetemet és a várost is.

Az esemény részleteit, programjait a facebook eseményen mind követhetitek IDE kattintva.

Találkozzunk szeptember 5 – 8-ig Szombathelyen!

Mint tudjátok, a nagybetűs élethez hozzájárul a saját bankszámla. Az egyetemi élethez szükséges bankszámla, ugyanis arra érkezik az ösztöndíjatok, onnan indítjátok a különböző kifizetéseteket az egyetem irányába. Ezért célszerű, ha még a beiratkozás előtt hozol létre egy saját számlaszámot.

Ehhez szeretnénk Nektek egy kis segítséget adni:

OTPJunior

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.